Masz pytania? Zadzwoń: 793 708 739

Pizza Party – pomysł na udane spotkanie ze znajomymi.

Kiedy ostatni raz jadłeś dobrą pizzę z rodziną i przyjaciółmi? W dzisiejszych czasach nie jest to takie łatwe, ponieważ wszystko zostało wywrócone do góry nogami. coraz rzadziej celebrujemy czas spędzany w gronie najbliższych. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zebrać bliskich i przyjaciół wokół pizzy. Poniżej przedstawiamy plan na imprezę, z głównym udziałem pizzy.

Zaproś rodzinę lub bliskich przyjaciół na pizza party.

Pizza party jest najlepsza, gdy biorą w niej udział najlepsi znajomi. Dobrze zastanów się kogo chcesz gościć na imprezie, by wszystkie bliskie Tobie osoby wzięły w niej udział. Upewnij się, że masz czas na imprezę z dużą ilością przekąsek i napojów. Przygotuj przekąski, które nie zepsują smaku pizzy. Pamiętaj, by przekąsek nie było zbyt dużo, najlepiej sprawdzą się warzywne przekąski, które nie zapchają gości. Przypomnij sobie smaki z dzieciństwa, kalarepa, paluszki marchewkowe, to one mogą pełnić rolę wyśmienitej przekąski. Do tego dodaj chipsy i sosy, które można będzie wykorzystać do pizzy.

Przygotuj stół do pizzy

Każdy osoba, może przygotować własną pizzę, ważne, by wcześniej przygotować ciasto na pizzę, które zostanie przekazane każdej osobie na imprezie. Ważnym elementem pizza party są przygotowania samej pizzy, z tego powodu na stole ułóż nie obronione składniki. Niech goście zetrą ser, pokroją ulubione składniki, zrobią sos do pizzy. Pamiętaj, aby mieć jak najwięcej świeżych dodatków, takich jak pepperoni, grzyby, oliwki, cebula lub cokolwiek, co lubisz Ty i Twoi goście.

Każdy ma swoją ulubioną pizzę więc technicznie rzecz biorąc nie ma dobrego sposobu na zrobienie pizzy. Prawdziwym sekretem udanej domowej pizzy jest użycie akcesoriów, które pozwolą na szybkie uzyskanie spieczonej skórki na pizzy, którą wszyscy pokochają.

Goście mogą lubić grubą lub cienką pizzę, twoim zadaniem jest wypiec przygotowane przez nich pizzowe arcydzieła. To, jak długo ludzie będą musieli czekać, na ich pizzę zależy tylko od tego, kiedy ich pizza zarumieni się i przypiecze w domowym tradycyjnym piekarniku.

Używanie kamienia i łopatki do pizzy

Kamień to chrupiąca skórka, każdy, kto uwielbia gotować pizzę w domu, zainwestował w porządny kamień do pizzy. Tradycyjny piekarnik bez kamienia do pizzy nie osiągnie temperatury potrzebnej do uzyskania chrupiącej skórki, z pomocą przychodzi kamień do pizzy, z pewnością pomoże uzyskać efekt prawdziwego pieca do pizzy. Jeśli spotkanie okaże się strzałem w dziesiątkę, rozważ zakup jakiegoś pieca do pizzy.

Nie zapomnij także o zakupie łopatki do pizzy, warto przed pizza party zakupić tyle łopatek ilu jest gości. Ponieważ każdy z Twoich gości powinien przygotowywać pizzę bezpośrednio na łopatce. Dzięki czemu łatwiej będzie Tobie przerzucić pizzę bezpośrednio na kamień.

Zestaw Pizzaiolo: Kamień do Pizzy, Łopatka i Talerz Łupkowy

kamień do pizzy niesamowity kamień do pieczenia + Łopatka do pizzy + płyta łupkowa do serwowania pizzy
Cena:: 225,00 

Jeśli chcesz włożyć swoją pizzę do pieca, pamiętaj, aby przed położeniem pizzy na łopatkę posypać łopatkę odpowiednią ilość mąki kukurydzianej. Dzięki temu pizza łatwiej zsunie się z łopatki. Jest to również równie łatwe, gdy wcinasz czubek łopatki pod ugotowaną pizzę, aby ją nabrać. Jeśli jesteście ciekawi jak działają kamienie do pizzy i łopatki, nie zapomnijcie zajrzeć również tutaj.

Stwórz własną pizzową tradycję

Spraw, by twoi znajomi kojarzyli Ciebie z najlepszą pizzą, zrób wszystko tak, by nie mogli doczekać się kolejnej imprezy w Twoim wykonaniu. Nie mogę sobie przypomnieć, jak to się stało, że w ostatnią sobotę miesiąca wszyscy znajomi przychodzą do mnie na imprezę, której głównym elementem jest przygotowanie pizzy. Sobotnie pizza party stały się swego rodzaju tradycją wśród znajomych. Jeśli słowo pizza zostaje wspomniane w towarzystwie najbliższych, kojarzone jest z domową pizzą wypiekaną na kamieniu u Rafała z pastone.pl

Udane pizza party to właściwe dodatki.

Pizza jest jedyną potrawą, która nie ma reguł dotyczących kombinacji dodatków. Zachęcamy do łączenia ich w dowolny sposób. Ale są też pizze, których składników się po prostu nie zmienia.

Pizza hawajska

Dodanie ananasa i boczku to niepowtarzalne smaki, które sprawiają, że ta pizza jest tak popularna. Z jakiegoś powodu w Polsce bardziej popularna jest szynka zamiast boczku. Wydaje się, że dodanie do tej pizzy czegokolwiek innego oprócz tych dwóch składników mogłoby w większości przypadków zostać uznane za przestępstwo. Pizza hawajska to klasyk, który serwowany jest na całym świecie.

Pizza dla miłośników mięsa

Jeśli byłeś fanem bajki Dragon Ball, byłeś świadkiem narodzin prawdziwej pizzy mięsnej. W wielu pizzeriach nazywanej, chłopską lub wiejską. Ten rodzaj pizzy mówi, że nie ma co się wygłupiać, niezależnie od tego, jak wielką zgagę zawsze może spowodować różnorodność mięs na pizzy. Ta pizza to prawdziwy faworyt wśród chłopaków – to posiłek idealny.

Klasyczna pizza z pepperoni

Jest to najbardziej kultowy przepis na pizzę, który nigdy nie schodzi z menu. To połączenie dużych plastrów pepperoni z serem mozzarella. Ale prawdopodobnie nie wiedziałeś, że jest to włosko-amerykański wynalazek, który narodził się w Nowym Jorku na przełomie wieków.

Pizza party to doskonała okazja do świętowania.

Pizza party to także doskonały sposób na świętowanie, urodzin, dnia niepodległości czy innych ważnych świąt w Twoim życiu. Wystarczy mieć dobry powód, aby zebrać się razem ze znajomymi. Pizza party pasuje także do wspólnego oglądania telewizji, filmów jak i jest idealne w przypadku wydarzeń takich jak mecz reprezentacji Polski. Często takie okazje to najlepszy powód, aby zebrać się razem ze znajomymi.

Zestaw Pizzaiolo: Kamień do Pizzy, Łopatka i Talerz Łupkowy

kamień do pizzy niesamowity kamień do pieczenia + płyta łupkowa do serwowania pizzy + Łopatka do pizzy
Cena:: 225,00