Zadzwoń do nas: +48 794 660 320

Darmowa wysyłka kurierem powyżej 100 zł

Startują Cyfrowe Zniżki! A wraz z nimi startuje promocja na kamień do pizzy

Rewolucja w Polskim Internecie dotarła do naszego sklepu z kamieniem do pizzy. Bierzemy udział w tym zwariowanym świecie Cyfrowych zniżek, podczas którego taniej kupimy produkty dostępne w największych sklepach online w Polsce w tym naszym sklepie z produktami do robienia pizzy. Na upolowanie okazji w sklepach jest aż 10 dni!

Czym jest Digital Festival i jak wpłynie na cenę kamienia do pizzy.

Digital Festival to największa inicjatywa w Polsce, która pokazuje, jak czerpać z nowych technologii. Poprzez wiele działań Digital Festiwal podnosi cyfrową świadomość Polaków. Cyfrowe Zniżki – to tylko część z zaplanowanych na jesień elementów. Festiwal to nie tylko zniżki na kamień do pizzy to też zdobywanie niezbędnych w dzisiejszym świecie cyfrowych kompetencji. Akcja organizowana jest przez Fundację Digital Poland, która swoją siedzibę ma w Warszawie.

Jak skorzystać z Cyfrowych Zniżek na kamień do pizzy i inne produkty? 

Zniżka na kamień cyfrowe rewolucje

Zniżki są dostępne dla każdego pizzoholika, który w dniach w dniach 01-10 października zrobią zakupy w sklepach internetowych partnerów akcji. Pełna lista partnerów dostępna jest na stronie Digital Festival w zakładce Cyfrowe Zniżki.  W naszym sklepie oferujemy 15% zniżki na kamień do pizzy Pastone. Wystarczy wykorzystać kod promocyjny DF2021 Nie zwlekaj i zakup już dziś kamień do pizzy! 

Podaruj kamień do pizzy znajomym

Cyfrowe zniżki to doskonały moment na zakup prezentu. Dodatkowe 15% zniżki na kamień do pizzy pastone, może być doskonałym bodźcem skłaniającym do zakupu najlepszego akcesorium kuchennego dla miłośników pizzy. Jako Partner Cyfrowych Zniżek zapraszamy na 10 dni promocji i rabatów na zakupy online w naszym sklepie!   

Sprawdź co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie w pastone.pl

Kup cały zestaw zwierający kamień do pizzy + Łopatka do pizzy + talerz do serwowania pizzy – ten zestaw posłuży pizzoholikom do wypiekania pizzy niemal jak we włoskiej pizzerii znajdującej się na ulicach Neapolu. Poczuj magię jaka towarzyszy wypiekowi domowej pizzy w piekarniku. Kamień do pizzy gwarantuje wyjątkowy zapach, smak i chrupkość plackowi a grzałka w piekarniku spiecze ser i składniki od góry.

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 100 ZŁ

14 dni na zwrot

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Szybka wysyłka

Wszystkie zamówienia dostarczamy w 1-3 dni robocze.

Bezpieczne szybkie płatności

Przelew online / MasterCard / Visa